Privātuma politika

Datu pārzinis

Personas datu apstrādes pārzinis ir:

 • SIA "Priedes Profili" (turpmāk - Pārzinis)
 • Reģ. Nr.: 40103844693
 • Juridiskā adrese: Rīga, Marsa gatve 1-26, LV-1028

Kontaktinformācija ar personas datu apstrādi saistītajos jautājumos ir:

 • E-pasts: priedesprofili@inbox.lv
 • Vietne: www.priedesprofili.lv

Privātuma politikas pārskats

Mēs esam apņēmušies aizsargāt un cienīt jūsu privātumu. Šajā politikā ir paskaidrots, kā mēs izmantojam jebkādu personas informāciju, ko sniedzat mums, izmantojot mūsu vietni (https://www.priedesprofili.lv).

Jūsu personas informācijas vākšana un apstrāde

Šīs Privātuma politikas mērķiem SIA "Priedes Profili" ir jūsu personiskās informācijas datu pārzinis. Mūsu juridiskais pamats jūsu personas datu vākšanai un izmantošanai, kā aprakstīts šajā Privātuma politikā, ir atkarīgs no mūsu apkopotās informācijas un konkrētā konteksta, kādā mēs to ievācam. Mēs varam apstrādāt jūsu personas informāciju, jo:

 • Mums ir jāslēdz ar jums līgums, piemēram, kad jūs veicat preču pasūtījumu;
 • Jūs esat devis mums atļauju to darīt;
 • Apstrāde notiek mūsu leģitīmajās interesēs, un to nepārkāpj jūsu tiesības;
 • Maksājumu apstrādes nolūkos;
 • Lai ievērotu likumu.

Datu apstrādes mērķis

Datu apstrādes mērķis un nolūks ir līgumu noslēgšana, rēķinu sagatavošana un izsūtīšana, maksājuma apstiprināšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, mārketings, jaunumu izsūtīšana, ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā līguma.

Kādas personas informācijas kategorijas mēs apkopojam

Mēs apkopojam šādas personas informācijas kategorijas, kuras jūs izvēlaties sniegt mums mūsu vietnē (https://www.priedesprofili.lv):

 • Vārds un uzvārds
 • Telefona numurs
 • Epasta adrese
 • Adrese, pasta indekss, pilsēta
 • Atrašanās vietas informācija
 • IP adrese
 • Ierīces "pirkstu nospiedumi"

Mēs varam arī apkopot personas informāciju, ko sniedzat mums, sazinoties ar mums par mūsu pakalpojumiem, piemēram, tehniskā atbalsta pavedienus. Papildus iepriekš minētajam mums, iespējams, vajadzēs izmantot jūsu personas informāciju, lai veiktu revīzijas un ievērotu mūsu juridiskos pienākumus saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Informāciju par savām tiesībām attiecībā uz jūsu personisko informāciju skatiet tālāk sadaļā “Kādas ir jūsu tiesības kā personas informācijas īpašniekam”.

Kāpēc mēs apkopojam personas informāciju

Mēs izmantojam jūsu datus:

 • Lai apkalpotu un uzturētu mūsu pakalpojumu
 • Lai informētu jūs par izmaiņām mūsu pakalpojumā
 • Lai nodrošinātu klientu atbalstu
 • Lai apkopotu analītiskos datus, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu
 • Lai uzraudzītu mūsu pakalpojuma izmantošanu
 • Lai atklātu, novērstu un risinātu tehniskas problēmas
 • Lai sazinātos ar jums

Kā mēs ievācam jūsu personas datus

Mēs apkopojam datus divos veidos:

 • Dati, kurus jūs mums sniedzat
 • Dati, ko mēs apkopojam, izmantojot trešo pušu pakalpojumus.

Mēs apkopojam jūsu datus, kad jūs sazināties ar mums par mūsu pakalpojumiem, piemēram, tehniskā atbalsta pavedienus. Tie ir dati, ko jūs mums sniedzat.

Mēs izmantojam arī trešo pušu rīkus, lai atvieglotu, darbinātu un pārvaldītu mūsu vietni. Šie rīki izmanto sīkfailus un citas izsekošanas tehnoloģijas. Šādus rīkus veido un pārvalda puses, kas nav mūsu kontrolē. Kā tāds, www.priedesprofili.lv nav atbildīgs par to, kādu informāciju šādas trešās puses faktiski tver vai kā šīs trešās personas izmanto un aizsargā šo informāciju.

Trešo pušu rīki, kurus mēs izmantojam mūsu vietnē, ievietos sīkfailus un citas izsekošanas tehnoloģijas tikai tad, ja jūs tam piekrītat. Mēs izsekojam jūsu piekrišanu, tiklīdz mūsu konfidencialitātes centrā noklikšķināt uz “Piekrist”.

Ar ko mēs kopīgojam savākto personas informāciju

Mēs nodarbinām trešo pušu uzņēmumus un privātpersonas (“pakalpojumu sniedzējus”), lai atvieglotu un padarītu mūsu vietni pieejamu mūsu apmeklētājiem. Mēs kopīgojam un izpaužam jūsu personisko informāciju, izmantojot šos rīkus. Viņi izmanto sīkfailus un citas izsekošanas tehnoloģijas. Šādus rīkus veido un pārvalda puses, kas nav mūsu kontrolē. Kā tāds, www.priedesprofili.lv nav atbildīgs par to, kādu informāciju šādas trešās puses faktiski tver vai kā šīs trešās personas izmanto un aizsargā šo informāciju.

Šiem pakalpojumu sniedzējiem ir piekļuve jūsu personas informācijai tikai, lai veiktu šos uzdevumus mūsu vārdā, un viņiem ir pienākums to neizpaust un neizmantot citiem mērķiem. Tie var izsekot jūsu tiešsaistes uzvedībai laika gaitā un dažādās interneta vietnēs vai tiešsaistes pakalpojumos. Mēs kopīgojam vai izpaužam jūsu personas informāciju ar šādiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem:

Analītika

Mēs izmantojam trešās puses analītisko programmatūru, lai apkopotu statistisko informāciju par mūsu vietnes apmeklētājiem. Mūsu izmantotie pakalpojumi ietver:

 • Google Analytics

Kādas ir jūsu kā personas informācijas īpašnieka tiesības

Jums ir šādas datu aizsardzības tiesības:

 • Tiesības piekļūt saviem datiem
 • Tiesības atjaunināt vai labot savus datus
 • Tiesības iebilst pret jūsu datu izmantošanu
 • Tiesības ierobežot savu datu izmantošanu
 • Tiesības nodot savus datus citam datu pārzinim
 • Tiesības uz jūsu datu dzēšanu
 • Tiesības atsaukt piekrišanu
 • Tiesības uz nediskrimināciju saistībā ar jūsu tiesību izmantošanu saskaņā ar VDAR

Kā jūs varat izmantot savas tiesības kā personas informācijas īpašnieks

Jūs varat iesniegt pieprasījumus izmantot savas tiesības saskaņā ar VDAR:

 • E-pasts: priedesprofili@inbox.lv
 • Vietne: www.priedesprofili.lv

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs varam lūgt jūs apstiprināt savu identitāti pirms atbildes sniegšanas uz šādiem pieprasījumiem. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības iestādei par jūsu personas informācijas vākšanu un izmantošanu. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo datu aizsardzības iestādi.

Jūsu personīgās informācijas atrašanās vieta un pārsūtīšana

Mēs izmantojam trešo pušu pakalpojumu sniedzējus, tostarp Google Analytics. Visiem šādiem pakalpojumu sniedzējiem ir līgumsaistības nodrošināt jūsu personiskās informācijas drošību un konfidencialitāti un izmantot to tikai iepriekš minētajiem nolūkiem saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku.

Jūs saprotat un piekrītat, ka šādiem pakalpojumu sniedzējiem piemērojamie datu aizsardzības tiesību akti var nebūt tik aizsargājoši kā jūsu dzīvesvietas valstī.

Piekrītot šai Privātuma politikai, jūs piekrītat, ka šie trešo pušu pakalpojumu sniedzēji izmanto jūsu personisko informāciju.

Mēs veiksim visus saprātīgi nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo Privātuma politiku, un jūsu personas dati netiks pārsūtīti uz organizāciju vai valsti, ja vien netiks ieviestas atbilstošas kontroles, tostarp jūsu datu drošība, datus un citu personisko informāciju.

Jūsu personīgās informācijas drošība

Mēs veicam atbilstošus tehniskos pasākumus, lai jūsu personas informācija būtu konfidenciāla un aizsargāta pret nejaušu vai nelikumīgu iznīcināšanu vai zudumu, pārveidošanu, neatļautu izpaušanu vai piekļuvi. Mēs izmantojam tehniskos drošības pasākumus, tostarp:

 • Šifrēšana
 • Anonimizācija
 • Rezerves kopijas

Jūsu personiskās informācijas drošība ir atkarīga arī no jūsu lietotāja konta aizsardzības. Lūdzu, izmantojiet unikālu un spēcīgu paroli un saglabājiet savus pieteikšanās akreditācijas datus noslēpumā. Noteikti izrakstieties arī pēc mūsu pakalpojumu izmantošanas no koplietota datora.

Saites uz trešo pušu vietnēm

Mūsu pakalpojums var saturēt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nepārvaldām. Ja noklikšķināsit uz trešās puses saites, jūs tiksit novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs ļoti iesakām pārskatīt katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku. Mēs nekontrolējam un neuzņemamies atbildību par trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturu, privātuma politikām vai praksi.

Jūsu bērna privātuma aizsardzība

Mūsu pakalpojums neattiecas uz personām, kas jaunākas par 16 gadiem (“Bērni”). Mēs apzināti neievācam personu identificējošu informāciju no personām, kas jaunākas par 18 gadiem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un apzināties, ka jūsu bērni mums ir snieguši personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja mēs uzzinām, ka esam apkopojuši personas datus no bērniem, nepārbaudot vecāku piekrišanu, mēs veicam pasākumus, lai noņemtu šo informāciju no mūsu serveriem.

Komentāri

Kad apmeklētāji atstāj komentārus vietnē, mēs apkopojam komentāru veidlapā redzamos datus, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas lietotāja aģenta virkni, lai palīdzētu atklāt surogātpastu.

Anonimizēta virkne, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (saukta arī par hash), var tikt nodrošināta pakalpojumam Gravatar, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Gravatar pakalpojuma privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas jūsu profila attēls ir publiski redzams jūsu komentāra kontekstā.

Multivides faili

Ja augšupielādējat attēlus vietnē, jums nevajadzētu augšupielādēt attēlus ar iekļautiem atrašanās vietas datiem (EXIF GPS). Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un iegūt jebkādus atrašanās vietas datus no vietnē esošajiem attēliem.

Sīkdatnes

Ja atstājat komentāru mūsu vietnē, varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkfailos. Tie ir paredzēti jūsu ērtībām, lai jums nebūtu vēlreiz jāievada sava informācija, kad atstājat citu komentāru. Šīs sīkdatnes kalpos vienu gadu.

Ja apmeklējat mūsu pieteikšanās lapu, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkfailus. Šajā sīkdatnē nav personas datu, un tā tiek atmesta, kad aizverat pārlūkprogrammu.

Kad jūs piesakāties, mēs arī iestatīsim vairākus sīkfailus, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna displeja izvēles. Pieteikšanās sīkfaili darbojas divas dienas, bet ekrāna opciju sīkfaili darbojas gadu. Ja atlasīsit “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās tiks saglabāta divas nedēļas. Ja jūs izrakstāties no sava konta, pieteikšanās sīkfaili tiks noņemti.

Iekļautais saturs no citām vietnēm

Šīs vietnes rakstos var būt iegults saturs (piemēram, videoklipi, attēli, raksti utt.). Iekļautais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat kā tad, ja apmeklētājs būtu apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var vākt datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešās puses izsekošanu un pārraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Ar ko mēs kopīgojam jūsu datus

Ja pieprasāt paroles atjaunošanu, jūsu IP adrese tiks iekļauta paroles atjaunošanas e-pastā.

Cik ilgi mēs saglabājam jūsu datus

Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, lai mēs varētu automātiski atpazīt un apstiprināt visus turpmākos komentārus, nevis turēt tos regulēšanas rindā.

Lietotājiem, kas reģistrējas mūsu vietnē (ja tādi ir), mēs arī saglabājam viņu sniegto personisko informāciju savā lietotāja profilā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai dzēst savu personisko informāciju (izņemot to, ka viņi nevar mainīt savu lietotājvārdu). Vietņu administratori var arī redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas tiesības jums ir uz saviem datiem

Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat atstājis komentārus, varat pieprasīt eksportētu failu ar mūsu rīcībā esošajiem personas datiem par jums, tostarp visiem datiem, ko esat mums sniedzis. Varat arī pieprasīt, lai mēs dzēstu visus mūsu rīcībā esošos personas datus par jums. Tas neietver nekādus datus, kas mums ir jāuzglabā administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kur mēs nosūtām jūsu datus

Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automatizētu surogātpasta noteikšanas pakalpojumu.

Izmaiņas šajā privātuma politikā

Laiku pa laikam mēs varam atjaunināt šo Privātuma politiku. Ja mēs to darīsim, mēs atjaunināsim sadaļas “Pēdējais atjauninātais” Privātuma politikas augšdaļā. Ja mēs veiksim būtiskas izmaiņas šajā politikā, mēs varam jūs informēt mūsu vietnē, emuāra ziņā, e-pastā vai jebkurā mūsu noteiktā veidā. Uz turpmāku šīs vietnes vai mūsu pakalpojuma lietošanu un/vai informācijas sniegšanu mums attieksies tobrīd spēkā esošās Privātuma politikas noteikumi.

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu privātuma praksi vai šo politiku, lūdzu, sazinieties ar mums caur e-pastu:

 • E-pasts: priedesprofili@inbox.lv
 • Vietne: www.priedesprofili.lv